• In English
 • Ми починаємо створювати резерв засобів індивідуального захисту для медиків, - Максим Степанов
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 27 квітня 2020 року о 16:56

  Міністерство охорони здоров’я України планує закуповувати засоби індивідуального захисту для медичних працівників не тільки для покриття поточних потреб, а й у державний резерв.

  Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

  “Окрім поточних закупівель засобів індивідуального захисту, таких як костюми біологічного захисту, маски, респіратори – все те, що потрібно нашим медичним працівникам, МОЗ запропонувало і зараз складає відповідний перелік і кількість, яка необхідна, щоб закупити всі ці речі до державного резерву”, - заявив Максим Степанов.

  За словами Міністра, наповнення державного резерву необхідне для того, щоб Україна була готова до можливих спалахів епідемій у майбутньому.

  “Ми всі пам’ятаємо, що на початку пандемії коронавірусу ми зіштовхнулися з тим, що в нас не було запасів засобів індивідуального захисту в нашому державному резерві. Україна повинна бути готова до подібних викликів. Завдання, яке в тому числі поставив Президент – це на випадок епідемії в майбутньому - щоб наші медичні працівники були забезпечені відповідними засобами індивідуального захисту”, - резюмував Максим Степанов.