• In English
 • Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 лютого 2019 року о 23:53

  Уряд України у своїй діяльності керується інтересами українців, веде політику підтримки та зміцнення регіонів, але закликає місцеву владу бути так само відповідальною і займатися модернізацією інфраструктури та муніципального господарства. Про це в ефірі «Свободи слова» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання різниці в комунальних тарифах у різних населених пунктах.

  Глава Уряду нагадав, що рішенням Уряду вже оновлено норми споживання ресурсів для домогосподарств без лічильників та є зобов’язання НАК «Нафтогаз України» забезпечити споживачів пристроями обліку.

  «Ми нікого не дамо образити. Але з Києва не завжди видно проблеми кожного міста. І мер – на місці - має знати, хто і де потребує допомоги», - сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що комунальні системи і мережі – це пряма відповідальність міської влади. І саме місцева влада має дбати про оновлення господарства, інфраструктури і таким чином формувати справедливі тарифи і справедливі обсяги споживання, які будуть прийнятні для громадян.

  Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду