• In English
 • Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 лютого 2019 року о 23:02

  Уряд України протягом останніх років проводить фундаментальні реформи, які формують нову систему побудови країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV. Темою програми став звіт Уряду за 2018 рік та плани на 2019 рік. Починаючи свій виступ, Глава Уряду вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні Майдану, які віддали свої життя під час подій Революції Гідності, та українських героїв, які загинули на фронті на сході України.

  «Я розумію, як важко сьогодні рідним і близьким. Цей біль не загоїться. Єдине, що треба пам’ятати – все було недаремно», - сказав Володимир Гройсман.

  Говорячи про звіт по роботі Уряду, Прем’єр-міністр наголосив, що цифри – це не бравада, а зріз життя країни за рік та результат урядових рішень, пов’язаних в тому числі з вирішенням проблем, які стояли перед країною роками.

  «Ми домоглися макроекономічної стабілізації, далі плануємо економічне зростання, - сказав Володимир Гройсман. – Ми не робимо щось на місяць чи два. Ми робимо системні рішення».

  Такими системними рішеннями Глава Уряду назвав реформу децентралізації, запровадження політики енергоефективності тощо.

  Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»