• In English
 • Медзаклади отримають ще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 15 квітня 2024 року о 09:37

  До закладів охорони здоров’я надійде 52 генератори потужністю від 18 до 240 квт для повноцінної та безперебійної роботи на випадок блекаутів. У разі аварійного відключення електроенергії генератори спрацьовуватимуть автоматично та постачатимуть напругу в мережу. Тож медзаклади зможуть продовжувати надавати медпослуги пацієнтам за будь-яких умов.

  Обладнання закуплене у межах спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Екстрене реагування на Сovid-19 та вакцинація в Україні».

  Генератори будуть розподілені до дев’яти областей: Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської та Хмельницької. У переліку медзакладів – лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги тощо.

  Натепер заклади охорони здоров’я України мають майже 11 200 генераторів.

  Проте атаки росії на енергетичну інфраструктуру посилилися, і це створює додаткові виклики й навантаження для медичної системи. Тож забезпечення медзакладів обладнанням для безперебійного живлення триває по всій Україні. Постачання відбувається відповідно до актуальних потреб кожної області.