• In English
 • Маємо сформувати комплексне бачення, щоб отримати якісну Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року, – Альона Бабак
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 16 жовтня 2019 року о 10:08

  Державна стратегія регіонального розвитку 2021-2027 має розроблятися на основі оцінки та аналізу актуальних проблем і тенденцій регіонів. На цьому наголосила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час координаційної зустрічі з експертами, організованої Програмою «U-LEAD з Європою».

  «Нам потрібно побачити, чого ми хочемо досягти, і вже потім визначати шляхи розробки механізмів, спрямованих на результат. Також важливо зрозуміти, яким саме інструментом буде стратегія – засобом стимулювання розвитку регіонів, вирівнювання через державну допомогу чи комбінацією мотивацій та дотацій», – зазначила Альона Бабак.

  Міністр наголосила, що сподівається на плідну співпрацю з експертами, які допоможуть ідентифікувати актуальну проблематику і відповідно віднайти інструменти її вирішення, а також допоможуть визначитись з оцінюванням  ефективності стратегії та кінцевими результатами.

  «Стратегія має бути надана на розгляд Уряду вже в грудні цього року. У такі стислі строки для нас вкрай важливе партнерство з експертним середовищем, адже маємо отримати якісний продукт, який запропонуємо суспільству і який покаже, як розвиватимуться регіони України впродовж наступних 7 років», – сказала Альона Бабак.