• In English
 • Маріупольська школа № 26 є зразком ефективної співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, – Сергій Шкарлет
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 липня 2021 року о 14:23

  Сьогодні, 15 липня 2021 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час робочої поїздки на Донеччину відвідав Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Маріупольської міської ради Донецької області» та ознайомився зі станом виконання проектів з будівництва в межах програми Президента України «Велике будівництво».

  «Розбудова безпечного освітнього середовища та якісне шкільне харчування є невід’ємною складовою в реалізації програм і реформ, які впроваджуються за ініціативи та під патронатом першої леді. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Маріупольської міської ради – це перспектива та приклад для розвитку всієї системи нашої освіти. Особисто вражений і дуже вдячний команді мера, усім маріупольцям, які створили, незважаючи на дуже непрості умови, освітній кейс. Ми вкотре переконуємося в тому, що спільними зусиллями можна значно покращити якість освітнього процесу, у центрі якого дитина. А це є однією з важливих цінностей Нової української школи, розвиток якої триватиме й надалі», – зазначив Сергій Шкарлет.

  Директор школи Микола Чайкін поінформував Міністра про 100% виконання всіх робіт. За його даними, у закладі повністю завершено реалізацію проектів будівництва та придбано обладнання, зокрема для харчоблоку та спортивної зали.

  Загальна вартість заходів становила понад 120 млн грн:

  • капітальний ремонт школи (виконано роботи з обшивки стін гіпсокартоном, монтаж опалення, утеплення фасаду, монтаж каркасів підвісних стель, заміна покрівлі, оздоблення фасаду тощо);
  • будівництво спортивних майданчиків на території школи;
  • обладнання пришкільної спортивної інфраструктури та капітальний ремонт спортивної зали.

  Окрім цього, у 2020 році на придбання обладнання для харчоблоку закладу освіти використано кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за напрямом «Ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків)» у сумі 995,48 тис. грн, співфінансування з місцевого бюджету становить 392,0 тис. грн.

  Нагадаємо, під час засідання Ради безбар’єрності за участю Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля погоджено масштабний План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.