• In English
 • Марина Лазебна зустрілась з представниками громадської спілки „Асоціація наставництва для дітей та молоді”
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 17 серпня 2021 року о 19:41

  З метою підтримки наставництва в Україні 17 серпня 2021 року відбулась зустріч Міністра соціальної політики Марини Лазебної з представниками громадської спілки „Асоціація наставництва для дітей та молоді”. 

  Учасники обговорили питання розвитку наставництва над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в інших закладах для дітей, підтримки та активізації роботи обласних центрів соціальних служб у цій сфері. Також було зазначено, що наставництво є реальною, ефективною допомогою дітям, які виховуються в закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у соціалізації та їх адаптації до самостійного життя. 

  Під час зустрічі учасниками були визначені як позитивні тенденції нормативно-правової бази, Програма підготовки наставників, так і проблемні питання щодо розвитку наставництва.

  Також учасники обговорили подальші перспективні кроки у сфері розвитку наставництва та домовились про співпрацю, а також залучення інших громадських організацій, спрямованих на розвиток і підтримку наставництва з метою консолідації зусиль щодо підготовки та реалізації програм навчання, підвищення кваліфікації для фахівців обласних центрів соціальних служб і наставників.