• In English
 • Максим Нефьодов обраний до консультативної ради Open Contracting Partnership

  7 та 8 червня у Вашингтоні (США) відбулося засідання незалежної консультативної ради організації з підтримки застосування відкритих даних у сфері публічних закупівель Open Contracting Partnership. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов вперше взяв участь в її засіданні в якості члена. Його повноваження в консультативній раді розпочались з 1 червня 2018.

  Максим Нефьодов був запрошений до складу консультативної ради Open Contracting Partnership завдяки досягненням у сфері реформування публічних закупівель в Україні. Консультативна рада відзначила роль Максима Нефьодова у впровадженні стандарту відкритих даних OCDS* в ProZorro, відкритті інформації про закупівлі та успішному просуванні українського досвіду на міжнародному рівні.

  Довідково

  Open Contracting Partnership – незалежна міжнародна програма з підтримки та консультування щодо використання відкритих даних у сфері державних контрактів та публічних закупівель, що була створена з ініціативи низки визнаних міжнародних експертів у сфері публічного адміністрування та фінансів у 2012 році в структурі Світового банку.

  Програма має на меті здійснювати розробку, підтримку та просування стандарту відкритих даних в сфері публічних закупівель OCDS для економії коштів та інших ресурсів урядів країн світу, надання кращих товарів та послуг для громадян, запобігання корупції та створення кращого бізнес-середовища.

  Наразі 35 країн світу за рекомендаціями Open Contracting Partnership взяли на себе зобов’язання щодо впровадження відкритих даних у публічних закупівлях. Сьогодні Open Contracting Data Standard використовують 17 урядових агенцій із публічних закупівель у різних країнах світу.

  *Open Contracting Partnership займається розробкою Open Contracting Data Standard (OCDS) – основного глобального стандарту відкритих даних в публічних закупівлях. Такий стандарт дозволяє своїм користувачам та організаціям-партнерам по всьому світу публікувати доступні для читання дані, об'єднувати та порівнювати їх із власною інформацією, а також створювати інструменти для аналізу та обміну даними щодо стану публічних закупівель.