• In English
 • Майже 6 млн грн надійшло у 2020 році до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

  2020 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 243 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

  Безоплатно громадянам було надано понад 193 тис. адміністративних послуг (або 80% від усіх наданих послуг) Держгеокадастру. Понад 50 тис. послуг фахівці Держгеокадастру надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 5,96 млн грн. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

  Серед адмінпослуг, які надаються безоплатно, найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки – 156217.

  Також державні кадастрові реєстратори опрацювали 47100 запитів щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що становить 94% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.