• In English
 • Майже 500 тис. грн отримали бюджети Кіровоградщини від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

  З початку поточного року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до бюджетів Кіровоградської області надійшло 479,04 тис. гривень. З них до обласного бюджету надійшло 119,76 тис. грн, а на рахунку місцевих рад – 321,04 тис. гривень. Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Кіровоградщини накопичені надходження від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв становлять 20,6 млн грн (з урахуванням минулих періодів).

  Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Петрівського (8,52 млн грн), Новомиргородського (4,47 млн грн) та Кіровоградського (1,36 млн грн) районів Кіровоградщини.

   

  Довідково

  Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.