• In English
 • Майже 3 млн грн надійшло до бюджетів Житомирщини за надані адмінпослуги у сфері земельних відносин

  Від початку 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області спрямували до місцевих бюджетів регіону 2,82 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів – 2,33 млн грн – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Житомирщини видали 26,4 тис. таких документів.

  Загалом з початку року фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали громадянам 176,3 тис. адміністративних послуг. Переважну більшість з них – 145,3 тис., або 82% від загальної кількості громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільшою популярністю серед безоплатних адмінпослуг користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки, а також надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – 46,3 тис. та 44,6 тис. послуг відповідно.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.