• In English
 • Майже 202 тис. грн щорічно надходитиме до Першотравенської сільської ради Долинського району Кіровоградської області завдяки земельним торгам, проведеним у серпні

  На Кіровоградщині у серпні 2020 року аграрії придбали право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності площею 27,87 га, що розташована в адміністративних межах Першотравенської сільської ради Долинського району.

  Під час торгів стартова ціна земельної ділянки піднялася до 31% від нормативної грошової оцінки та становить 201,4 тис. гривень. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджету цієї сільської громади та використовуватимуться на розвиток власних територій. У подальшому угіддя використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».