• In English
 • Майже 20 тис. державних службовців мають доступ до системи HRMIS, - Наталія Алюшина


  3550 державних службовців та 11 держорганів долучилися до інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS) впродовж останнього місяця. Саме такі результати впровадження проекту презентували сьогодні в рамках робочої зустрічі зі Світовим банком в НАДС. 

  «Під час минулої зустрічі, 23 грудня, в систему були завантажені дані 25 державних органів і  відповідно 15660 працівників. Сьогодні ж в HRMIS завантажено дані 36 органів, а це 19274 особових картки держслужбовців. Це маже 50%  від запланованої кількості даних, які ми плануємо інтегрувати в систему до 31 березня. Це великий прогрес за місяць роботи, особливо враховуючи, що були свята і продовжують діяти карантинні обмеження. Тобто багато людей наразі  працює віддалено. Крім цього, НАДС продовжує вести розрахунок заробітної плати в HRMIS. Нарахування працівникам за грудень 2020 та авансу за січень 2021 року уже було проведено в системі», - зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина.

  28 грудня 2020 року КМУ прийнято Постанову «Про затвердження Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах». НАДС підготовлено та  надіслано на реєстрацію у Міністерство юстиції України Наказ від 16.01.2021 №6-21 «Про впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах», який затверджує форми первинних документів, необхідних для підключення органів до інформаційної системи. А саме: договір про надання доступу (підключення) до HRMIS; згоду на обробку персональних даних в HRMIS; заяву про організацію доступу до HRMIS.

  Довідково

  Нагадаємо, що відповідно до плану Стратегії реформування державного управління України на період до 2021 року одним з пріоритетів реформи державної служби є створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати на державній службі (HRMIS). Партнером у реалізації даного напряму є Світовий банк. Зокрема, проект Світового банку «Зміцнення управління державними ресурсами» фінансується ЄС в рамках програми EURoPAF (WB Grant for the Strengthening Public Resource Management Project funded under the EU Program for the Reform of Public Administration and Finances (EURoPAF).