• In English
 • Майже 155 тис. грн щорічно надходитиме до сільрад завдяки земельним торгам, що проведені у лютому на Кіровоградщині

  У лютому цього року аграрії Кіровоградщини придбали на земельних торгах у формі аукціону права оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 30 гектарів.

  Ділянки розташовані на території Вільшанського та Добровеличківського районів Кіровоградської області, використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Добрянської сільської ради Вільшанського району Кіровоградської області площею 10,17 га, де стартова ціна піднялася до 159% від нормативної грошової оцінки та становить 80,01 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у лютому 2019 року, до бюджетів місцевих громад Кіровоградщини щорічно надходитиме 154,89 тис. гривень орендної плати.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».