• In English
 • Майже 13 тисяч адмінпослуг надали мобільні сервісні центри МВС у 2023 році
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 05 січня 2024 року о 12:33

  Мобільні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ надали майже 13 тисяч адміністративних послуг упродовж 2023 року. Напередодні Нового року один із таких сервісних центрів МВС виїхав до одного з медичних закладів Києва. Там лікарі працюють в посиленому режимі, рятуючи життя українських військових, та не завжди мають можливість особисто звернутись за послугами. Завдяки пересувному пункту, 17 медичних співробітників швидко та зручно змогли здійснити обмін посвідчення водія.

  Упродовж 2023 року мобільні сервісні центри здійснили 748 виїздів по всій Україні. Вони курсують до найвіддаленіших куточків, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС та працюють на деокупованих територіях.

  За минулий рік у мобільних сервісних центрах МВС здійснили 6 тисяч 89 реєстраційних операцій з транспортними засобами та 6 тисяч 795 осіб обміняли посвідчення водія.

  Пересувні сервісні центри МВС працюють за графіком та надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, обмін посвідчення водія та видачу міжнародного посвідчення водія.