• In English
 • Людям з порушеннями слуху доступний унікальний сервіс у ЦНАПі на Дніпропетровщині
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 27 серпня 2019 року о 09:46

  ЦНАП міста Кам’янського першим у Дніпропетровській області запровадив унікальний сервіс. Тепер тут доступні адмінпослуги людям з порушеннями слуху. Вони можуть скористатися допомогою перекладача жестової мови в режимі онлайн. Про це повідомили в департаменті економрозвитку Дніпропетровської ОДА.

  «ЦНАПи області вдосконалюють якість і доступність послуг. В авангарді змін – ЦНАП Кам’янського. Там доступний доволі широкий спектр послуг – і адміністративні, і комунальні, і соціальні. Зокрема, нещодавно в Центрі запровадили комфортний сервіс для водіїв. Наразі стали надавати адмінпослуги і людям з порушеннями слуху», – зазначили в департаменті.

  Аби люди з  порушеннями слуху могли безперешкодно вирішувати свої нагальні питання, Кам’янський ЦНАП підключено до сервісу Українського товариства глухих.

  Відтепер під час візиту до Центру люди зі слабким слухом можуть безкоштовно скористатися допомогою перекладача жестової мови. Для цього адміністратор ЦНАПу зв'язується онлайн з перекладачем і через нього спілкується з клієнтом.

  Такий сервіс доступний як на інформаційній рецепції, так і безпосередньо при поданні документів.

  Наразі у містах, районах та об’єднаних громадах Дніпропетровщини працюють 60 ЦНАПів та їхніх філій. Це найбільше в Україні.