• In English
 • Люди на Херсонщині та Миколаївщині, які втратили врожай, зможуть отримати фінансову допомогу, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 серпня 2023 року о 17:32

  Уряд на засіданні 4 серпня ухвалив рішення щодо виплат людям у Херсонській та Миколаївській областях, які втратили свої врожаї через російський теракт на Каховській ГЕС. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Внаслідок підриву греблі багато ділянок підтопило й люди втратили свої городи та врожай. Будемо допомагати. Передбачаємо виплати в розмірі 3300 грн за втрачений врожай овочів на кожній сотці земельної ділянки приватного городу», — сказав Денис Шмигаль. 

  Максимальна сума допомоги, за словами Прем’єр-міністра, складе до 100 тисяч грн. Для цих потреб Уряд виділив Херсонській та Миколаївській областям 271 млн грн.

  Також Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка дозволить направити 95 млн грн з рахунку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в НБУ на потреби громадян, які евакуюються з районів бойових дій, а також на підтримку тих, хто перебуває на деокупованих територіях.

  «Розмір допомоги людям у цих звільнених населених пунктах залишиться без змін та становитиме 3 тис. грн для осіб з інвалідністю та дітей; 2 тис. грн – для інших осіб», — зазначив Денис Шмигаль.

  Люди на Херсонщині та Миколаївщині, які втратили врожай, зможуть отримати фінансову допомогу, — Прем’єр-міністр