• In English
 • Литва продовжуватиме надавати підтримку Україні, зокрема у сфері захисту прав людини
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 27 липня 2018 року о 16:05

  26 липня 2018 року в МЗС України відбулася зустріч заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара із Головним парламентським омбудсменом Литовської Республіки Аугустінасом Нормантасом.

  Василь Боднар та Аугустінас Нормантас позитивно оцінили плідне співробітництво між Україною та Литвою. Відзначено історичний міждержавний зв’язок, спільні зусилля в протидії зовнішнім загрозам, важливість обміну досвідом, підтримку та взаємодопомогу. Також було наголошено на відкритості та готовності до подальшої співпраці.

  Сторони обговорили актуальні питання українсько-литовських відносин у сфері захисту прав людини.

  Окрему увагу було приділено проекту Європейського Союзу Twinning «Впровадження успішного європейського досвіду з метою зміцнення інституційного потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для захисту прав і свобод людини». Представником Литви було підкреслено позитивні досягнення в реалізації зазначеного проекту, зокрема сприяння в розробці змін до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», до якого залучені литовські експерти.

  Литва продовжуватиме надавати підтримку Україні, зокрема у сфері захисту прав людини