• In English
 • Лікарні у Броварах та Вишгороді на Київщині, що приймають хворих на COVID-19, облаштовані сучасними приймальними відділеннями
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 06 січня 2021 року о 15:24

  Заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря відвідав дві лікарні на Київщині – Вишгородську центральну районну лікарню та Броварську багатопрофільну клінічну лікарню. В обох цих медичних закладах вже завершений капітальний ремонт приймальних відділень в межах програми «Велике будівництво».

  Вишгородська центральна районна лікарня та Броварська багатофункціональна клінічна лікарня приймають хворих на COVID-19. Тому облаштування сучасних приймальних відділень у цих медичних закладах було дуже актуальним.

  «У програму Президента «Велике будівництво» цього року включено 210 приймальних відділень. Наразі середній відсоток будівельної готовності приймальних відділень по Україні становить 83%. На початок року до прийому спеціалізованого медичного обладнання готово вже 142 приймальних відділення. Мінрегіон спільно з регіональною владою і місцевим самоврядування працює, щоб якнайшвидше завершити 100% будівельних робіт у приймальних відділеннях», – зазначає заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  Облаштування сучасних приймальних відділень дасть змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати хворого у відповідні профільні відділення, при необхідності розпочати лікування хворих безпосередньо в приймально-діагностичному відділенні, а також розпочати якнайшвидше передопераційну підготовку.

  В існуючій будівлі лікувального корпусу Вишгородської центральної районної лікарні було проведено капітальний ремонт приміщень першого поверху приймального відділення.

  Будівельні роботи вже завершені в жовтні. А за рахунок централізованої закупівлі в грудні 2020 року до лікарні доставлено комп’ютерний томограф.

  Фінансування капітального ремонту приймального відділення Вишгородської центральної районної лікарні склало понад 6 млн грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

  В існуючій 4-поверховій будівлі на першому поверсі хірургічного корпусу Броварської багатопрофільної клінічної лікарні влаштовано приймальне відділення «Emergency» з відповідним обладнанням

  На реалізацію проекту було виділено понад 7 млн грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.