• In English
 • Лікарі Дніпропетровщини можуть отримати безкоштовні послуги мобільного зв’язку
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 01 квітня 2020 року о 17:11

  Медичні працівники із Дніпропетровщини можуть скористатися пропозицією від мобільного оператора lifecell. На період карантину компанія надає 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків по Україні лікарям, які є абонентами lifecell. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Саме медпрацівники зараз на передовій боротьби з коронавірусом. Маємо робити все можливе для їх комфорту та безпеки. Щиро вдячні нашим бізнес-партнерам, які активно допомагають. Передають засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, обладнання. Відтепер лікарі зможуть отримати ще й безкоштовний мобільний зв’язок», – зазначив Олександр Бондаренко.

  Для отримання пакету, медикам необхідно заповнити форму на сайті  або набрати комбінацію *440*3#. Безкоштовні хвилини та гігабайти будуть нараховані за кілька днів після перевірки номера телефону в електронній системі охорони здоров'я. При цьому поточний тариф абонента не змінюється.

  «Мобільний оператор lifecell, як соціально відповідальна компанія, хоче надати свою допомогу в період карантину. Ми розуміємо, яку важливу роботу виконують зараз для всіх українців наші медики, що боряться з пандемією. Тому хочемо подякувати їм та нарахувати безкоштовний пакет зв'язку», – розповів менеджер з акселерації бізнесу компанії lifecell Андрій Лебедєв.

  Нині в Україні понад 10 тис. медиків скористались послугою мобільного оператора. Ще 2 тис. очікують на верифікацію Національної служби здоров'я України.