• In English
 • Лідерство – основа та каталізатор розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 травня 2018 року о 11:51

  Лідерство – та якість сучасної людини, яка забезпечує організацію процесів і служить основною і каталізатором розвитку країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами Української Академії Лідерства. Це унікальна для України освітня програма для випускників шкіл, що допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

  «Лідерство – це основа, каталізатор розвитку країни. Воно ніколи не буде легким, це завжди велика боротьба. Але саме команда лідерів зможе змінити все», - сказав Володимир Гройсман.

  Він відзначив, що в Академії формується унікальне середовище, де сповідують важливі цінності і мріють побудувати сильну країну.

  «Активна молодь сьогодні є агентами змін. Ви ті зірки, які запалюють нові зірки по всій країні. Так формується той великий клас суспільства, який змінить Україну. Ваша енергія – неперевершена. Ви насправді важливі для України», - зазначив Прем’єр-міністр.

  На його думку, волонтерство та міцний громадський рух свого часу стали опорою протидії агресії та фундаментом нової країни, «яка стане сильною, розвинутою, з якісною освітою, медициною».

  «Ми разом з вами маємо проводити необхідні зміни», - додав Володимир Гройсман.

  Лідерство – основа та каталізатор розвитку країни, – Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами