• In English
 • Легкоброньовані медичні автомобілі від Латвійської Республіки посилять спроможності військово-медичної служби, - Андрій Таран
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 лютого 2021 року о 19:03

  Сьогодні, 24 лютого, в Україну прибули медичні легкоброньовані автомобілі, передані Латвійською Республікою в якості допомоги Збройним Силам України. Участь у церемонії зустрічі взяли Міністр оборони України Андрій Таран, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець.

  «Сьогодні завдяки зусиллям та підтримці латвійських партнерів ми значно посилюємо спроможності нашої військово-медичної служби. Потреба у такій техніці, на жаль, постійно нагальна. Ворог, нехтуючи міжнародними зобов’язаннями та правовими нормами, завдає підступних ударів по наших як військових, так і цивільних об’єктах. Військові медики кожної хвилини мають бути готовими приступити до порятунку життя українських захисників та цивільного населення», - зазначив Андрій Таран.

  За його словами, ця сучасна техніка уже найближчим часом стане на службу у військово-медичних підрозділах українського війська.

  «Латвія з перших днів російської агресії проти України почала надавати підтримку нашій державі. Сьогодні ми вчергове бачимо ще одне свідчення її щирої солідарності у нашій боротьбі за відновлення територіальної цілісності та відстоюванні суверенітету», - подякував представникам Латвії Міністр оборони України.

  У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс повідомив, що загалом Латвія передала для потреб ЗСУ 7 медичних броньованих автомобілів, а також запевнив у подальшій постійній підтримці України у її євроатлантичних прагненнях.