• In English
 • Латвія налаштована і надалі підтримувати Україну
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 червня 2018 року о 19:06

  «Латвія налаштована і надалі підтримувати Україну в усіх можливих вимірах»,- заявив Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс за результатами переговорів, проведених 20 червня 2018 року з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

  Глави зовнішньополітичних відомств України та Латвії високо оцінили актуальний стан двостороннього політичного діалогу, активну та дієву співпрацю обох держав у рамках міжнародних організацій, стійку тенденцію до зростання двостороннього товарообігу (у 2018 р. – 37%).

  Павло Клімкін висловив вдячність Латвії за тверду підтримку суверенітету і незалежності України, послідовну позицію щодо підтримки санкційного тиску на Росію через її триваючу агресію проти України, а особливо – за дієву допомогу Латвії у  лікуванні та оздоровленні  українських військовослужбовців, поранених під час бойових дій у відстоюванні державного суверенітету нашої держави.

  Міністри закордонних справ України та Латвійської Республіки підтвердили спільний намір щодо координування кроків, спрямованих на припинення тимчасовій окупації Криму Росією та сприяння звільненню українських політв’язнів.