• In English
 • Крістіна Голубицька: Сфера інтелектуальної власності розкриває потенціал людського капіталу
  Міністерство економіки України, опубліковано 07 вересня 2021 року о 19:12

  Сьогодні, 7 вересня, в Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра економіки України Крістіни Голубицької з представниками компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні.

  Участники обговорили пріоритетні питання в сфері захисту прав інтелектуальної власності, зокрема дорожню карту завершення інституційної реформи, реформу Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ), патентну реформу, а також проблему інтернет-піратства в Україні.

  “Реформа захисту інтелектуальної власності є одним із пріоритетів Мінекономіки, адже ми розглядаємо її не лише крізь призму примноження інвестицій в економіку України, а й як можливість створення гідних умов для розвитку людського капіталу”, - зазначила заступник Міністра економіки України.

  Також заступник Міністра додала, що одне з ключових питань, над яким працюватиме Міністерство - це захист прав інтелектуальної власності. В рамках цього напрямку для публічного обговорення розміщено відповідних проект Закону. Було зазначено, що особлива увага буде приділена боротьбі з інтернет-піратством, у зв‘язку з чим було схвально оцінено бажання бізнесу взяти активну участь в цьому процесі. 

  Наприкінці зустрічі учасники домовились про розширення співпраці у сфері інтелектуальної власності для напрацювання спільних рішень та успішного завершення реформи.