• In English
  • Крістіна Голубицька: Приватизація - потужний стимул для економічного зростання
    Міністерство економіки України, опубліковано 16 червня 2021 року о 16:24

    Сьогодні, 16 червня, заступник Міністра економіки України Крістіна Голубицька долучилася до обговорення результатів, планів та перспектив малої приватизації, що відбулася у рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30”. Участь у заході також взяли представники Офісу Президента України, Уряду, народні депутати та провідні експерти галузі.

    “Наш стратегічний курс - залишити у державній власності підприємства, які необхідні для виконання оборонних та соціальних функцій. Всі інші державні компанії мають бути приватизовані та знайти нового ефективного власника. Приватизація - це потужний стимул для економіки, адже вирішуються одразу три завдання — викорінення корупції, залучення інвестицій та наповнення державного бюджету”, - зазначила Крістіна Голубицька.

    Заступник Міністра наголосила, що в результаті приватизації держава не тільки позбавляється збиткових активів, але і стимулює внутрішню інвестиційну активність. Адже 99% переможців онлайн-аукціонів — це громадяни України та національний бізнес, які на кожну витрачену на купівлю активу гривню викладають декілька гривень у його оновлення і модернізацію. Важливо, що новими власниками активів стають не олігархічні структури, а саме малий та середній бізнес, який є драйвером економічного зростання всіх розвинутих країн світу.