• In English
 • Костянтин Кошеленко провів низку двосторонніх зустрічей під час візиту до Вашингтона
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 25 вересня 2023 року о 16:11

  На запрошення місії Агентства США з торгівлі та розвитку (USTDA) щодо реконструкції інфраструктури в Україні Костянтин Кошеленко в складі української делегації відвідав із робочим візитом Вашингтон.

  У рамках візиту заступник Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації провів низку двосторонніх зустрічей із іноземними партнерами.

  Зокрема, він зустрівся з віце-президентом з технологічних рішень Дарреном Віканом та віце-президентом із авіації корпорації Aесом Дуайтом Пуллено, президентом  консалтингової компанії Tetra Tech Енді Гримінджером, президентом та виконавчим директором Professional Services Council Девідом Берто та радником Виконавчого директора Світового банку в США Данікою Старкс.

  Також відбулися зустрічі з директоркою USTDA Ено Т. Ебонг і регіональним директором Агентства Карлом Б. Крессом.

  Відбувся конструктивний обмін думками щодо перспектив реалізації українських урядових заходів, спрямованих на проведення реформ у соціальній сфері шляхом цифрової трансформації, а також ініціатив, пов’язаних із відновленням та розвитком людського капіталу.

  Американська сторона відзначила те, наскільки успішно уряд України адаптував свої цифрові платформи під час війни для надання державних послуг та виконання інших ключових функцій, аби підтримати громадянське суспільство. Використання цифрових технологій забезпечило стійкість інформаційної, кібернетичної та комунікаційної систем – і це важливі кроки на шляху до відновлення української інфраструктури, підкреслили партнери. 

  Також під час зустрічей були розглянуті актуальні питання щодо зведення будинків для великих прийомних родин із прифронтових регіонів, які втратили житло. Проект «Адреса дитинства» цьогоріч розпочала Фундація Олени Зеленської. Зараз будинки споруджуються у Харківській, Київській, Черкаській, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Житомирській та Закарпатській областях. 

  Партнери висловили готовність і надалі підтримувати Україну, інвестувати у цифрову інфраструктуру та сприяти інтеграції принципів сталого розвитку у соціальну сферу.