• In English
 • Комісія ТЕБ та ТС розглянула питання укріплення дамби Хаджибейського лиману
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 серпня 2021 року о 16:19

  Стан та подальші заходи з ремонту і укріплення гідротехнічної споруди – Хаджибейського лиману розглянуто на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 серпня. Засідання проведено на доручення Прем’єр-міністра, а також на звернення Одеської регіональної ТЕБ та НС.

  Як зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, дамба Хаджибейського лиману  призначена для захисту територій Суворовського та Приморського районів м. Одеси від затоплення водами Хаджибейського лиману і являє собою огороджувальну споруду загальною довжиною близько 4 км (від села Усатово до села Котовка). На сьогодні цей стратегічно важливий об’єкт потребує ремонту. Міністр підкреслив, що держава готова надати підтримку в даному питанні.

  Саме тому за результатами доповідей та з урахуванням обговорення Державна комісія доручила Одеській облдержадміністрації разом з Укравтодором та Одеською міською радою провести технічне обстеження дамби Хаджибейського лиману. А також визначити її технічний стан та подальші заходи з ремонту і укріплення. Отримані результати повинні будуть надані Мінрегіону.

  Одеській облдержадміністрації разом з Мінрегіоном, Мінекономіки, Мінфіном доручено опрацювати питання щодо фінансування комплексу робіт з ремонту і укріплення гідротехнічної споруди – дамби Хаджибейського лиману.