• In English
 • Коментар речника МЗС України Олега Ніколенка щодо допомоги українцям в Ізраїлі на тлі загострення безпекової ситуації
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 07 жовтня 2023 року о 13:57

  У зв’язку з масованими ракетно-мінометними обстрілами Ізраїлю громадянам України рекомендується утриматись від відвідування центральних та південних районів країни, зберігати пильність і уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів Ізраїля для підвищення рівня обізнаності розвитком подій.

  У випадку обстрілів може бути активована сирена попередження. МЗС закликає громадян України уважно ставитись до всіх таких попереджень та дотримуватись інструкцій місцевої влади.

  У разі перебування у населених пунктах країни, які знаходяться у безпосередній близькості від Сектору Газа, під час включення сигналу повітряної тривоги рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами.

  МЗС України створило оперативний штаб задля допомоги українцям в Ізраїлі.

  Українське посольство на постійному контакті з ізраїльською владою, основними лікарнями. Дипломати тримають ситуацію під контролем.

  Для отримання додаткової інформації слідкуйте за веб-сайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю https://www.oref.org.il/en (лінк доступний з території Ізраїлю).

  У разі потрапляння у надзвичайні ситуації громадянам України необхідно звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: + 972-546-676-782; української дипустанови в м. Рамалла за телефоном: +972-59-823-93-99.