• In English
  • Коментар МЗС України з нагоди Міжнародного дня вшанування жертв тероризму
    Міністерство закордонних справ України, опубліковано 21 серпня 2018 року о 10:27

    З нагоди Міжнародного дня вшанування жертв тероризму, який відзначається 21 серпня, Україна підтверджує важливість подальшої консолідації міжнародних зусиль з протидії тероризму і злочинному екстремізму, у тому числі шляхом вжиття ефективних заходів реагування на передумови, що можуть сприяти поширенню цієї загрози. Тероризм у всіх його формах і проявах, включаючи  тероризм, підтримуваний з боку держав, становить одну з найголовніших загроз міжнародному миру і безпеці.

    Україна як держава, що майже 5 років потерпає від тероризму, спонсорованого Російською Федерацією, виступила співавтором резолюції Генеральної Асамблеї ООН 72/165 і висловлює свою солідарність з жертвами терористичних атак. Україна продовжує відстоювати необхідність повної і всеохоплюючої поваги до прав людини та фундаментальних свобод, а також повернення постраждалих до звичного способу життя.

    Жодне життя, втрачене внаслідок терористичних актів, не забуте. Усі винні у цих жахливих злочинах, включаючи організаторів і спонсорів тероризму, будуть притягнуті до відповідальності.