• In English
  • Представники України та Великобританії обговорили питання розвитку українських ВМС та визначили напрямки двостороннього співробітництва
    Міністерство оборони України, опубліковано 23 березня 2018 року о 11:54

    В Одесі відбулася зустріч делегації Військово-Морських Сил ЗС України на чолі з командувачем ВМС ЗСУ віце-адміралом Ігорем Воронченком та делегації Посольства Великої Британії в Україні. На борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» представники двох країн обговорили питання безпекової ситуації в регіоні, поточного стану та перспектив розвитку українських ВМС, визначили подальші напрямки двостороннього співробітництва.

    Керівник ВМС ЗС України висловив вдячність іноземним колегам за незмінну підтримку Великою Британією нашої країни в складний для неї час, надійність, тісну співпрацю у сфері безпеки та постійну допомогу в підготовці військових моряків як на теренах України, так і за кордоном. Він розповів про нинішні морські загрози, основні досягнення у реформуванні та розбудові національного флоту, в ході яких обов’язково враховуються надані британськими фахівцями рекомендації.

    За словами заступника голови місії Великої Британії в Україні Хелен Фейзі, значення такої співпраці важко переоцінити. Велика Британія дорожить досягнутим рівнем довіри між країнами й продовжуватиме плідну співпрацю, результатом якої є досягнення безпеки не лише в Чорноморському регіоні, а й у світі в цілому.