• In English
 • Командувач військ ОК “Схід” провів координаційну нараду з керівництвом ОДА та силових структур Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 грудня 2018 року о 16:33

  1 грудня під головуванням командувача військ оперативного командування “Схід” генерал-лейтенанта Олександра Красноока відбулась координаційна нарада з керівництвом обласних держадміністрацій і силових структур Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей.

  На нараді обговорили особливості взаємодії військового командування, органів державної влади і місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення у Запорізькій і Харківський областях заходів і повноважень, передбачених Законом України “Про правовий режим воєнного стану”.

  Зокрема, було розглянуто та позитивно вирішено питання підтримання постійного оперативного зв’язку органів управління Збройних Сил України, інших військових формувань та органів державної влади. Особливу увагу було приділено питанням територіальної оборони (ТрО), забезпечення ресурсами відповідних підрозділів ТрО та підготовки до проведення зборів резервістів першої черги.

  Підбиваючи підсумки наради, генерал-лейтенант Олександр Красноок відзначив, що у Харківській та Запорізькій областях, як і в цілому у регіоні, ситуація стабільна та керована. Проведення наради дозволило “звірити час” та посилити координацію між військовими і цивільними органами влади.

  Командувач військ оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України також наголосив на тому, що у відповідності до рішення Президента України заходи щодо обмеження конституційних прав і свобод громадян військовим командуванням не впроваджуються.