• In English
 • Херсонські енергетики отримали 37 трансформаторів для відновлення електропостачання після підриву греблі Каховської ГЕС
  Міністерство енергетики України, опубліковано 21 липня 2023 року о 21:16

  За координації Міненерго АТ «Херсонобленерго» отримало необхідне обладнання для ліквідації наслідків підтоплення у регіоні. Зокрема, енергетики отримали 37 трансформаторів та 5 км сталеалюмінієвого проводу загальною вагою 36 тонн, наданих партнерами зі Швеції, Фінляндії та Нідерландів.

  Надане обладнання дозволить прискорити відновлення електропостачання на постраждалій території. У Херсоні без світла через підтоплення залишаються понад 12 тисяч абонентів.

  «Підривом дамби Каховської ГЕС ворог укотре продемонстрував, що в нього немає червоних ліній. Зупинити його можуть тільки консолідовані зусилля усього цивілізованого світу. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку і за постійну допомогу - фінансову, політичну і, звісно, за надане обладнання, яке допомагає повертати світло у домівки українців», – зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

  Нагадаємо, що у пік підтоплення у Херсоні та на деокупованій частині області через пошкодження трансформаторних підстанцій без світла залишалися понад 17 тис. споживачів.