• In English
 • Керівництво НКЦПФР зустрілось з бізнесом та обговорили розвиток ринків капіталу

  Сьогодні відбувалась зустріч Голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Руслана Магомедова, та керівництва регулятора з бізнес-спільнотою, які є учасниками EBA (Європейської Бізнес Асоціації). 

  Під час зустрічі обговорювались такі питання:

  - реформа регулятора після прийняття профільного закону про Комісію;

  - стратегічне бачення НКЦПФР щодо розвитку ринків капіталу в Україні;

  - проекти щодо наповнення ліквідністю ринків капіталу: довгострокові гроші, фінансові інструменти, побудова нової інфраструктури;

  - актуальні питання та пропозиції від учасників асоціації.

  «Для нас дуже важливо мати конструктивний діалог з представниками бізнесу та рухатись з ними в одному напрямку. Адже саме бізнес формує запит для розвитку ринку, а ми, як регулятор, допомагаємо реалізувати всі потреби. Це про нові фінансові інструменти такі як: інвестиційні рахунки, сек'юритизацію, аграрні розписки, деривативні контракти тощо. Спільними зусиллями ми можемо побудувати сучасну бізнес-модель інфраструктури, яка стане фундаментом нового ринку», -  зазначив Руслан Магомедов.

  Також Голова Комісія подякував учасникам EBA за продуктивну зустріч та закликав бізнес-спільноту долучатись до всіх проектів регулятора. 

  Довідково

  EBA (Європейська Бізнес Асоціація) об’єднує професіоналів з різних сфер та індустрій. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Вважається найбільш впливовим та найчисельнішим об’єднанням бізнесу в Україні, яке спільними зусиллями бере участь у вирішенні важливих для інвестиційного клімату України питань та економіки в цілому.