• In English
 • Керівництво Мін’юсту зустрілося з Головою Офісу Ради Європи в Україні
  Міністерство юстиції України, опубліковано 17 листопада 2023 року о 14:10

  Міністр юстиції України Денис Малюська, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Людмила Сугак та Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Маргарита Сокоренко провели зустріч з Головою Офісу Ради Європи в Україні Мачеєм Янчаком та керівниками проектів Ради Європи в Україні.

  Зустріч була організована з метою обговорення стану виконання вже існуючих проектів Європейського союзу та Ради Європи, включно з викликами й потребами, які пов’язані з реалізацією таких проектів в межах діяльності Офісу Ради Європи в Україні. Зокрема, сторони наголосили на важливості реалізації проекту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в’язничної реформи в Україні Плюс» (Проект SPERU+). Цілями проекту є подальший перегляд існуючих та запровадження нових принципів сучасного управління пенітенціарною установою відповідно до стандартів і найкращих практик РЄ, включаючи усунення недоліків, виявлених у рішеннях ЄСПЛ проти України.

  Зазначалося, що в умовах безпрецедентного повномасштабного вторгнення, яке було розпочато рф, Міністерство юстиції продовжує активну роботу щодо здійснення представництва України в ЄСПЛ під час розгляду справ про порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, координації виконання його рішень, а також інформування Комітету Міністрів РЄ про хід виконання таких рішень.

  Керівництво Міністерства юстиції висловило вдячність представникам Офісу РЄ в Україні за всі зусилля, що докладаються Радою Європи. А також відзначило постійну підтримку партнерів в процесі впровадження реформ в Україні в умовах повномасштабної збройної агресії рф. Представники Офісу Ради Європи в Україні подякували українській стороні за відкритість до співробітництва і засвідчили про готовність й надалі надавати допомогу з питань міжнародного співробітництва й сприяти підвищенню рівня професійної співпраці.