• In English
 • Керівництво Мінсоцполітики провело селекторну нараду з регіонами щодо незадовільного стану житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 19 листопада 2019 року о 18:20

  В Міністерстві соціальної політики України відбулась селекторна нарада з представниками областей щодо питань використання коштів на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошової компенсації, а також житла для дитячих будинків сімейного типу під головуванням заступника Міністра Олега Коваля та радника Міністра Леоніда Лебедєва.

  «Сьогодні придбано 122 приміщення, з яких 60% потребує фінансових витрат на поточні та капітальні ремонти», – наголосив під час наради Олег Коваль.

  За його словами, утеплення потребують 18 будинків, заміни вікон та дверей – 8 , ремонту даху, підлоги, каналізації та водопроводу – 13 будинків. 4 будинкам необхідний котел напередодні опалювального періоду.

  «Разом з Міністром соціальної політики Юлією Соколовською очікуємо від ОДА плани на приведення житла до нормальних умов проживання. Підкреслюю, що зараз мова іде про сім’ї, які взяли на себе відповідальність виховувати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – наголосив Олег Коваль.

  Нагадаємо, що нове керівництво Міністерства соціальної політики вважає розвиток сімейних форм виховання своїм пріоритетом і всіляко це заохочує. Нещодавно за ініціативи Мінсоцполітики Уряд спростив умови отримання житлової субсидії для дитячих будинків сімейного типу. А як раніше повідомила Міністр Юлія Соколовська: «Діти – це пріоритет Мінсоцполітики у Бюджеті-2020 року».