• In English
 • Кандидати на службу до штурмової бригади Нацполіції «Лють» пройшли підготовку з надання медичної допомоги
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 30 березня 2023 року о 19:46

  За дорученням Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка кандидатам до штурмових бригад «Гвардії наступу» необхідно пройти лікарську експертизу та підготовку з надання медичної допомоги. Адже, як неодноразово зазначав Міністр, для команди МВС України і для керівництва держави головна цінність — це життя і здоров’я наших бійців.

  Навчання добровольців до «Люті» відбувається за декількома програмами: «Бойовий медик», підготовка з тактичної медицини, а також надання першої домедичної допомоги.

  Програма «Бойовий медик» тривала 10 днів, під час якої підготували 60 інструкторів. Навчання проходило на базі навчальних центрів у Львівській та Житомирській областях, де кандидати щодня займалися в інтенсивному режимі — по 8 годин.

  Також особовий склад бригади пройшов підготовку з тактичної медицини, під час якої навчився самодопомоги та взаємодопомоги в польових та бойових умовах. Такі навчання відбувалися на базах навчальних центрів у Житомирській, Дніпропетровській та Одеській областях.

  Невдовзі ще 10 бійців будуть направлені на навчання до Польщі, де зможуть опанувати навички з надання першої домедичної допомоги за участю інструкторів із тактичної медицини (команда гуманітарної та медичної допомоги — ZPHM). Така підготовка проходитиме на базі навчального центру Національної академії внутрішніх справ Польщі.