• In English
 • Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали більше 33 тис. звернень громадян

  З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 33 857 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 99% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містить узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

  Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули фахівці землевпорядної служби у Більмацькому (2 651), Оріхівському (1 171), Токмацькому (1 128) та Бердянському (988) районах Запорізької області.

  Максимальну кількість витягів із кадастрової системи про земельну ділянку видано у м. Запоріжжі та Запорізькому районі (1 805), Якимівському (1 111), Більмацькому (1 046) і Вільнянському (984) Запоріжжя.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.