• In English
 • Кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали більше 19 тисяч звернень громадян

  З початку поточного року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області розглянули і опрацювали 19 780 звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру, або 98% від загальної кількості заяв про реєстрацію земельних ділянок, надання витягів із кадастрової системи про земельну ділянку, викопіювань з кадастрової карти (плану), а також надання довідок, що містять узагальнену інформацію про землі та виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

  Найбільшу кількість звернень про реєстрацію земельних ділянок за цей період розглянули у Більмацькому – 2 342, Мелітопольському – 774, Токмацькому – 689 та Оріхівському – 688 районах Запорізької області.

  Максимальну кількість витягів із Державного земельного кадастру видано у м. Запоріжжі та Запорізькому районі – 1173, Якимівському – 719, Мелітопольському – 595 та Оріхівському – 592 районах Запорізької області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.