• In English
 • Кадастрові реєстратори Херсонщини опрацювали понад 68 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

  З початку поточного року до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 69,5 тис. заяв про надання адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру. Найбільше – стосовно державної реєстрації земельної ділянки (29 210 заяв) та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (27 001 заява). У середньому упродовж тижня фахівці Херсонщини приймають та опрацьовують близько 1 700 таких заяв.

  Найбільшу кількість адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру надано у Генічеському (6 554 послуги) та Білозерському (5 999 послуг) районах Херсонської області.

  Загалом за цей період працівники землевпорядної служби Херсонщини зареєстрували 28 412 земельних ділянок, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 3 091 земельну ділянку, виправили 3 159 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, надали 6 874 викопіювання з кадастрової карти (плану) та видали 27 001 витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.