• In English
 • Кабмін погодив законопроект щодо приведення класифікації технічних та інших засобів реабілітації у відповідність до міжнародних стандартів
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 23 грудня 2020 року о 15:39

  Кабінет Міністрів України схвалив для внесення до Верховної Ради законопроект „Про внесення змін до Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами”.

  Пропонується внести зміни до Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, що стосуються класифікації та термінології технічних та інших засобів реабілітації, відповідно до міжнародних стандартів.

  Крім того, передбачено привести термінологію Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” у відповідність до законів України ,,Про освіту”, ,,Про повну загальну освіту”, ,,Про дошкільну освіту”, ,,Про професійну (професійно-технічну) освіту”, ,,Про автомобільний транспорт”.

  Законопроект спрямований на приведення законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів. 

  Довідково
  Міжнародним стандартом ISO 9999:2016 ,,Assistive products for persons with disability – Classification and terminology” встановлено класифікацію та термінологію технічних та інших засобів реабілітації.

  З метою приведення класифікації технічних та інших засобів реабілітації та пов’язаної з ними термінології до міжнародних стандартів було прийнято ДСТУ 7202:2019 ,,Засоби допоміжні для осіб з обмеженням життєдіяльності. Класифікація та термінологія (ISO 9999:2016, NEQ)”, що набрав чинності 01.01.2020.