• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив структуру Державного бюро розслідувань
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 13 грудня 2017 року о 17:47

  Кабінет Міністрів України 13 грудня на своєму засіданні затвердив структуру Державного бюро розслідувань. Відтак Бюро складатиметься з Центрального апарату, семи територіальних управлінь, Академії та Науково-дослідного інституту.

  До складу Центрального апарату Бюро входитимуть 15 управлінь та 4 самостійних відділи. Серед них: управління організації досудових розслідувань; супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань; внутрішнього контролю; міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій; правового забезпечення та інші.

  Територіальні управління згідно з Законом України «Про Державне бюро розслідувань» знаходитимуться у містах: Львів, Хмельницький, Миколаїв, Мелітополь, Полтава, Краматорськ та Київ.

  Гранична чисельність усіх працівників Бюро – 1500.

  «Затвердження структури дає нам можливість розпочати формування штату», – зауважив Директор Бюро Роман Труба, додавши, що керівників спеціальних підрозділів та директорів територіальних управлінь має обирати Комісія, що проводила конкурс на посади Директора та заступників Директора ДБР.

  «Важливо, щоб цей процес відбувався оперативно», – зауважив Роман Труба.