• In English
 • Із січня по липень 2018 року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на 25,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 серпня 2018 року о 10:09

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за сім місяців 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 25,6 млн грн. За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 34 управлінські рішення. За результатами державних фінансових аудитів прийнято до виконання 22 пропозиції.

  Правоохоронним органам передано матеріали 17 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 16 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, прийнято 3 вимоги про повернення використаних не за цільовим  призначенням суми субвенції та  наданих одержувачу бюджетних коштів.

  За допущені порушення 58 осіб притягнуто до адміністративної та 4 осіб – до матеріальної відповідальності.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 227 млн грн.