• In English
 • Івано-Франківські аудитории за 8 місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 23 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 02 вересня 2021 року о 10:01

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області протягом січня – серпня 2021 рок у завершили проведення 23 ревізій фінансово-господарської діяльності та 7 державних фінансових аудитів.

  Проведеними контрольними заходами виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 253,5 млн гривень.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 23 млн гривень.

  Крім того, до правоохоронних органів передано матеріали 7 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування.

  За допущені фінансові порушення 33 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та 2 у вигляді зменшення бюджетних асигнувань.

  За результатами державних фінансових аудитів виявлено неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 574,38 млн грн, надано 43 пропозицій, які враховано.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.