• In English
 • Івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 9,2 млн грн протягом січня – березня 2020 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 10 квітня 2020 року о 10:30

  Фахівці Управління Західного  офісу   Держаудитслужби  в Івано-Франківській області  протягом січня – березня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,2 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 5 контрольних заходів,  відкрито 2 кримінальних провадження. За допущені фінансові порушення 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, прийнято 2 управлінських рішення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у двох випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 42,7 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів враховано 35 пропозицій.

  Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства у звітному періоді немає.