• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у міжнародній конференції НАТО «Створення надійних i стійких інституцій для зміцнення партнерства»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 07 березня 2019 року о 22:17

  Імплементація міжнародних антикорупційних стандартів в Україні – це незворотний процес, який перебуває під пильним наглядом громадянського суспільства та міжнародних спостерігачів. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час виступу на міжнародній конференції НАТО «Створення надійних i стійких інституцій для зміцнення партнерства» у Вашингтоні (США).

  Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що головне завдання Уряду на цей рік залишається незмінним – сприяння подальшому розвитку у поєднанні з підзвітністю, прозорістю та нульовою толерантністю до корупції. Вона також подякувала за послідовну підтримку НАТО та запевнила, що подальший розвиток партнерства є особливо важливим у теперішній нелегкий для України час.

  «Наша участь, прогрес та успішні результати у Програмі з розбудови цілісності, запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях стануть найкращими показниками державної безпеки України. Підвищення рівня безпеки та захищеності України означає також підвищену безпеку для НАТО та його держав-членів», – наголосила Віце-прем`єр-міністр.

  Довідково

  Програма НАТО з розбудови цілісності, запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях (Building Integrity Initiative, ВІ) започаткована в 2007 році за спільним погодженням держав-членів Ради євроатлантичного партнерства НАТО (РЄАП) на підтримку Плану дій Партнерства з розбудови оборонних інституцій. Мета Програми ВІ – надання допомоги зацікавленим країнам щодо запровадження в їхніх національних оборонних і безпекових інституціях ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, зміцнення механізмів протидії і запобігання корупції, удосконалення системи управління фінансовими і матеріальними ресурсами.

  Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у міжнародній конференції НАТО «Створення надійних i стійких інституцій для зміцнення партнерства» Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у міжнародній конференції НАТО «Створення надійних i стійких інституцій для зміцнення партнерства»