• In English
  • Ірина Верещук взяла участь у заході щодо місць тимчасового проживання для ВПО

    Сьогодні в Києві відбувся захід «Право на гідність в місцях тимчасового проживання: сучасні виклики та майбутнє». Він присвячений питанням забезпечення вимог у місцях тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб.

    Зокрема, для покращення умов проживання була сформована «дорожня карта». Вона передбачає моніторинг місць проживання, затвердження переліку таких місць по областях, а також облаштування необхідних для проживання умов.

    Крім того, були обговорені пропозиції щодо покращення постанови, створеної за ініціативи Мінреінтеграції «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

    «Нам вдалося встановити діалог. Ми, як Уряд, чуємо потреби областей, а області працюють злагоджено і чітко. Попереду нас чекає зима, а отже координація має бути на вищому рівні, аби забезпечити всі потреби наших людей. Впевнена, що ми впораємось», – наголосила Віце-прем’єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  Ірина Верещук.