• In English
  • Ірина Верещук очолила Координаційний штаб по евакуації мешканців Донеччини

    Сьогодні Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мінреінтеграції створити Координаційний штаб, який займатиметься організацією евакуації з Донецької області. Уряд ухвалив відповідну постанову. 

    Донеччина зараз на межі гуманітарної катастрофи. Там тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли – при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Вихід – евакуація.

    Щоб вона пройшла злагоджено та безпечно, необхідна чітка координація дій органів влади, військових, волонтерів. Важливо не лише вивезти людей з небезпечного місця, а й знайти їм прихисток, надати допомогу, розселити. Все це – робота штабу, який очолила Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. До його складу також увійшли представники міністерств, силових відомств та ОВА.

    Нагадаємо, раніше Ірина Верещук закликала мешканців Донеччини проявити мудрість та евакуюватись. Переселенців збираються приймати області в центрі та на заході України.