• In English
 • Ірина Верещук: Люди відгукнулися і допомагають прихистком херсонцям

  Слова подяки Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територійУкраїни Ірина Верещук адресувала власникам житла, які зголосилися прийняти постраждалих мешканців Херсонщини за програмою «Прихисток». Про це говорили в ефірі національного телемарафону новин.

  Віце-прем’єр-міністр нагадала, що згадана Урядова програма ефективно спрацювала в перші місяці повномасштабної війни. Після події на Каховській ГЕС також виникла необхідність масової евакуації. Програма вкотре демонструє свою дієвість.

  «Дуже добре працює «Прихисток». Завдяки людській небайдужості переселенці мають можливість проживати в гідних умовах. І я дуже дякую власникам житла, які відгукнулися», – сказала Ірина Верещук.

  Нагадаємо, відповідальним виконавцем проекту «Прихисток» визначено Мінреінтеграції.

  Оголошення розміщують безпосередньо власники житла. Переселенцям необхідно зареєструватися на сайті «Прихисток» і за допомогою системи фільтрів підібрати помешкання в обраному регіоні на певний період. Власники житла, які надали прихисток, отримують компенсацію від держави на оплату комунальних послуг.