• In English
 • Ірина Новікова: Розвиток індустріальних парків дозволить повністю перезапустити промисловість в Україні
  Міністерство економіки України, опубліковано 28 вересня 2021 року о 16:20

  Ухвалення закону “Про внесення змін до Закону України “Про індустріальні парки”, спрямованого на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки, дозволить повноцінно запустити механізм індустріальних парків в Україні, котрий в багатьох країнах світу став ключовим інструментом економічного розвитку.

  Про це розповіла заступник Міністра економіки України Ірина Новікова під час відкритого діалогу представників бізнесу та влади: “Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва".

  В заході також взяли участь Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, засновник холдингу UFUTURE та індустріального парку “Біла Церква” Василь Хмельницький, а також міжнародні експерти та представники бізнесу.

  “Індустріальні парки мають стати не просто регіональними промисловими майданчиками, а справжніми точками росту економіки держави. Ефективне використання цього механізму сприятиме зростанню суміжних галузей економіки, розвитку людського капіталу та повному перезапуску промисловості в Україні. Мова йде в першу чергу про розвиток інноваційної промисловості, нових технологічних рішень, бо тільки там ми можемо конкурувати з іншими країнами на міжнародній арені. Ухвалення нового закону відкрило нову історію в розвитку цього механізму й в Україні і, сподіваюся, найближчим часом він почне ефективно працювати”, - зазначила Ірина Новікова.