• In English
 • Ірина Фріз запропонувала родинам загиблих долучитися до розробки закону про статус ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 20 лютого 2019 року о 17:33

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз запропонувала родинам загиблих долучитися до розробки закону про статус ветеранів. Про це вона заявила під час засідання Ради ветеранів війни.

  Ірина Фріз повідомила членам Ради ветеранів України про те, що в Міністерстві у справах ветеранів над новим законопроектом активно працює група експертів за участі юристів ГО «Юридична сотня», представників профільного Комітету ВР та представників проектного офісу при Мінветеранів. Цей закон має впорядкувати і чітко визначити, хто саме є ветераном війни в Україні.

  Міністр також зазначила, що в цьому законі буде чітко прописано питання пільг родинам загиблих. Тому вона в першу чергу просить родини героїв, які віддали життя за Україну, долучитися до обговорення.

  «Це надасть нам можливість ефективно формувати єдиний реєстр ветеранів. Зараз триває робота над концептом цього закону. Далі буде публічне обговорення із залученням ветеранів, а також родин загиблих - і лише після цього цей документ набуде форми законопроекту», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.